Seto folk 2018

Seto Folk on festival, kus muusika ja looduse koosmõjust sünnivad elamused ja tärkab inspiratsioon!

Muusika- ja matkafestival Seto Folk „Metsa poole“ toimub Setomaal, Värskas. Pöörane pidu läheb laanes lahti 16. juunil 2017 ja kestab kolm päeva järjest pühapäevani välja.

Setomaa metsad on paksult imesid, essütajaid ja kavalust täis. Nii balanseerivad käesoleval aastal Seto Folgil üles astuvad bändid metsapoolsuse hapral piiril, seda enamasti oma pöörasuses ületades. Piiripealsed pöörasused ongi Seto Folgi teine nimi! Varasematel aastatel on folgilisi erutatud teemadel „Üle piiri“ ja „Näitame keelt“.

Lisaks heale muusikale ja kaunitele kontserdipaikadele ootab väiksemaid folgilisi eakohase programmiga mõnus lasteala, mõtisklejad leiavad kindlasti üles muruülikooli ning seiklejad saavad matkaprogrammi raames minna metsa!

Arhailist ja ehedat seto kultuuri saab aga folgil kogeda kõigi meeltega – kuulata ja kaasa laulda UNESCO vaimse kultuuripärandi nimistusse kantud seto leelot, keerutada jalga tõelisel seto kirmasel, õppida valmistama seto käsitööd ning maitsta ja kaasa osta tõelist seto toitu.

Allikas: http://setofolk.ee/festivalist/