Electricity saving box – arvamused, hind, kust osta, originaal, või on seda väärt

[Total:    Average: /5]

& nbsp;

See tähendab, säästes Elektrienergia säästmine Box

aasta-aastalt kasvama rohkem ja rohkem. Inimkond ise, et hõlbustada oma elu omandab uusi vidinaid, mis aitavad ilma veeta palju aega, jõupingutusi teha igapäevased asjad: puhas, kokk, pesta pesu. Isegi tavalise kodu on raske ilma seadmete nagu televiisor, arvuti, videomängude. Meie kogu elu põhineb nende regulaarne kasutamine. Kõrgemate hindadega, paljud otsivad vähendada kommunaalkulud. Nüüd müügil on eriline leiutis elektrienergia säästmise Elektri säästmine Box.

Omapära selle mõju põhineb vähendamise elektrivoolu tarbimist. Arvesti tekitab vähem kilovatti kasutamisega eriseadmete. Seade on valmistatud vastavalt Saksa tehnoloogia. Õnneks see ei mõjuta selle maksumus, kui garantii on pikk kasutusiga.

Juba paljudes riikides Euroopas abiga üksteist langetab electrostate 30%. Kui koormus on suur, tasuvusaeg on kiire – vaid paar kuud oleks piisav.

Välimus elektrisäästufond Kasti

Device on plastkarbis ristkülikukujulise halli – musta värvi. Esiküljel on LED, mis tähistavad režiimid. Teiselt poolt on standard pistik. Samuti tagaküljel on kirjeldus tehnilised andmed:

 • Voltage 90-250 V,
 • Frequency 50-60 Hz,
 • koormus maksimaalselt 15 000 W

Tehnilised elektrisäästufond Kasti

kokkuhoid kasutades Elektri säästmine Box sõltub kasutatavast tehnikast. Tootjad väidavad:

 • Töötamise ajal võimsaid elektriseadmeid: pesumasinad, arvuti, föön, konditsioneer, ökonoomne võimaldab vähendada kulusid rent kuni 50%;
 • kasutamine elektripliit, raud, mikrolaineahjud, plasma, Korraldab soojuse esineb säästa 45% elektrienergia;
 • kasutamine külmkappi elektrimootori katla muutub odavamaks 40%;
 • , kohvimasin, röster, lambipirn tarbimist on vähendatud 35%;
 • Tööriistad näiteks: puurida, lööktrelli, mosaiigi, ümmargune plaat kasutada kasu miinus 30% kuludest.
 • Niiskuse ei tohiks olla suurem kui 85%. Seetõttu vann, saun, bassein ei sobi tema ühendus.
 • Üks vahend olema rohkem kui piisavalt ühe korteri. See talub pinge 5 kuni 19 kW. Kogukaal seade pakkimine 170 g, ilma et – 125 g Valikud: 12 x 7 x 4 cm Garantii kestab aasta pärast ostu.
READ  Electricity Saving Box - arvamused, kommentaarid, hind, kust osta

Erinõuded elektriseadme Elektri säästmine Box ei ole vaja . See sobib ühtne skaala. Kui koormus ületab normi ühe seadme, siis tuleb osta mitu.

Kuidas see toimib Elektri säästmine Box

elektrisäästufond Box lihtne kasutada. Piisab ühendada vooluvõrku mis tahes seadmeid. Põhimõte oma tegevust seisneb filtreerimise Elektriliste tõukejõu mass. Nagu mäleta füüsikast, energia jaguneb aktiiv- ja reaktiivenergia. Aktiivne vajadust kvaliteetse pikaajalise tulemuslikkuse elektrotehnika igapäevaelus. Teised, kellel ei ole väljapääs, mis liigub läbi juhtmete kasutamine. Ekspertide sõnul, sest see praegune tarbimine kasvab, suurenenud lisaelektriseadmed surve on inimesele ohtlik elektromagnetkiirguse.

roll majanduses, et see aitab eemaldada electrojet põhjusel vooluvõrgust. Pärast seda madalam on tarbija elektrivoolu. Seadmete nõuab vähem elektri. Seega vähendatakse kulutusi avalikele teenustele.

Vastavalt valmistajate, specialdevice:

 • Parts elektrienergiat aktiiv- ja reaktiivenergia. Viimane umbrohi välja, et see muutuks aktiivseks. Vajad energia salvestatakse ja läheb töötlemiseks.
 • Tõhusalt suunab energomachine, jaotab ühtlaselt, takistades toitu. võrgu ülepinge.
 • Ei creating loendur – ökonoomne teoste sellisel viisil, mis ei häirima counter. See ei mõjuta numbrid, mitte võtab need tagasi, siis võite olla kindel, et selle seaduslikkuse.
 • kõrge efektiivsusega, mida kinnitab teaduslikult läbi spetsiaalseid uuringuid ja teste. Ekspertide sõnul isegi oma tõesti teha mõned neist kvaliteedi kontrollimiseks oma tegevust.
 • Positiivne mõju seadmed, mis ulatub nende eluiga. See kaitseb seadmeid kahjulike mõju electrojet tugevust.
 • Kõik elektriline mehhanism ning tehing ise kiirgavad elektrivälja, mis on halb elusolendeid. Leiutis eemaldab need kahjulik elektromagnetiline kiirgus.
 • Lisaks kaitseb grid atmosfäärse hüppeline, keerates electrojet energiat sellistesse asendamatuks aktiivne.
 • Electric voo on normaliseeritud mõjul energiasäästlike seadmetega. Usovershenstvuetsya struktuuri elektropotok. Vähendatud kaotus elektritöid vastupanu, takistades järske muutusi seda võrku.
 • Tänu parandamine kvaliteedi electromass, elekter on stabiilselt ja ühtlaselt. Ei ole täiendavaid ülekuumenemist, vibratsioon, müra.
 • See ost tasub ennast pärast kahte kuud kasutamist. Täpsema sõltuvad võrgu intensiivsusega. Mida suurem see on, seda kiiremini ta tasub end ära.
 • kasutamine võimaldab leiutise mitte ainult kulutada vähem, kuid hoida seadmete töökorras pikka aega. Et kaitsta end kahjulike kiirguse.
READ  Cardiline erihind

Omadused Elektri säästmine Box

Lihtne kasutada saab vaevata igale inimesele seda kasutada oma korteris või riigis. Ühendage see eelistatavalt lähima meeter sokkel, et hõlmata maksimaalset jõudu.

See peetakse täiesti seaduslik, kui see ei ole vastuolus üldiste huvidega.

Seadme Elektri säästmine Box ei mõjuta counter, võtab mitte arvud tagasi, ei peatu.

Kõik tehnilised seadmed majas, korter, büroo töötab tõttu magnetvälja, mis toimuvad võrku. Iga seadmete töö ajal moodustavad Induktiivkoormuse. Induktiivsus ei muuda praegust. Kui see läbib koormusvoolu, faasinihe voolu ja electroprecizia. See näitab, et võrk on electrojet energia, mis ei kanna palju head. See ainult tekitab kasutu magnetvälja induktiivne electroprecizia. Voolu soovimatu energia läbi juhtmed loob ekstra soojust ja täiendavaid elektrienergia kao. Tarbijad maksavad tegelikku elektritarbimist ja peaaegu sama palju maksma täiendavat kahjumit. Ülesanne majanduse vähendada reaktiivvoolu jaotamisel. võrgu ja kõrvaldada tarbetud kulud elektri.

Seade energia säästmiseks võib jagada 5 tavapäraste ühikut. Iga moodul on ühendatud teiste. Alates nende sujuvat sõltub kaebuse alandamine võimu kasutamisest.

Peamiseks plokid (moodulid):

 • Manager – tema ülesanne on levitada pinge ühtlaselt, et kõrvaldada elektro energeetika, mille osa selle muuta aktiivne. Seega väheneb elektrienergia kasutamist.
 • Ohutus – ohutuse eest vastutavaid seadmete puhul järsk tõus võrgu või Pikselöök. Nii ei ole vaja osta spetsiaalne kaitselüliti elektri seadmeid.
 • Filter aktiivselt kõrvaldab vooluharmooniliste, taseme signaali moonutusi. Tänu sellele võime seadmete majas kestab kauem.
 • Module parandatakse koosinuse “Phi”. Oma olemuselt on suurem võimsus. Reaktiivvõimsuse jaotub ühtlaselt. Nõudlus muutub ökonoomsemaks selle kaotuseriski soojendus juhtmestiku väheneb.
 • kompenseerimine – tema ülesandeks on juhtida ühtlaselt koormuse üle faasid. Tänu temale hooldus elektriseadmete muutub taskukohane.

Tootjad väidavad, et paljud pered Euroopas juba ammu kasutades Elektri säästmine Box ja rahul oma tööga. Küsitluste järgi ta juba aitab säästa iga teine ​​pere.

READ  MoorMask kasutamine

Kus ja kuidas kasutada Elektri säästmine Box

saab kasutada korteri, eramu, tööl, poes, büroo, töökoda. Pealegi selle kasutamine ruumide mis tahes tootmise rohkem kui põhjendatud, kuna elektri ettevõtete maksumäärad on kõrgemad kui tavalised inimesed. Kui maksimaalne pinge tase võrku eespool 19000 vatti, siis tuleb mõelda ostes mitu majanduslikult ja tähtsusetu parandamine sisemine toiteallikas.

Seadme Elektri säästmine Box paned ta kõigepealt arvesti pesa oleks võimalik püüda ja puhastada energiavoogude. See on täiesti piisav.

Vastavalt tootjate, tegutseda mehhanism hakkab kohe, filtreerimine ja muundamine electrojet vood. Esimesel kuul märgatavaid tulemusi.

Hind Elektri säästmine Box

Maksumus majandusele suhteliselt kõrge. Veebilehel tootja saate teha ostu 50% allahindlust.

hind:

 • Ukraina – seda saab osta keskmiselt 450 UAH
 • Venemaa – hind jõuab 1 790 rubla
 • Valgevene – 498 000 Valgevene rubla,
 • Kõrgõzstani – 2 000 kgs,
 • Kasahstani – 7100 telgis
 • Moldova – 600 lei.

Kust osta Elektri säästmine Box

Kuna toode on populaarne ja on suur nõudlus, suur hulk omavoliliselt seadmeid. Et mitte langeda lõksu petturid ja osta originaal kauba, siis on parem osta Elektri säästmine Box ametlikul kodulehel tootja. Järjestus saab teha otse veebilehel.

Lihtne tellimisleht võimaldab lihtsa, kiire, lihtne teha ostu. See on piisav, et täita eriline pop-up aken, et saada oma andmed: Perekonnanimi eesnimi keskel nimi ja telefoninumber. Pärast tellimist, Manager kontaktid kliendi kinnitada osta.

Viive Kangro
About Viive Kangro 371 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*