Handy Heater – arvamused, kommentaarid, hind, kust osta

Handy Heater - arvamused, kommentaarid, hind, kust osta
Handy Heater - arvamused, kommentaarid, hind, kust osta
[Total:    Average: /5]

Handy Heater on kaasaskantav keris kiiresti soojendab tuba ja nagu tootja poolt määratud ja kinnitatud kasutajad võimaldab säästa kütte arve.

Produkt on järgmised eelised:

 • Ühendatakse tahes väljund, vertikaalsed või horisontaalsed (pöörlev plug).
 • Kompaktne ja mugav reisimiseks.
 • Kiiresti ja lihtsalt soojendada.
 • Energy 350 Watts.
 • Reguleeritav termostaat.
 • Programmeeritav 12-tunnine taimer.
 • Auto-off taimer
 • rahulik operatsiooni.
 • Frees ruudu.
 • soojenemisel 23 ruutmeetrit.

Keris on suurepäraseid omadusi. Kompaktseks seadmetes pall madala ja kõrge taseme seaded ventilaatori, taimerit ja hea temperatuurivahemik.

Müüdud järgmistes riikides:

sisu

 1. Ülevaade Handy Heater
 2. Design
 3. Kasutusjuhend
 4. Arvustused reaalsed kasutajad
 5. Kust osta, kui palju?

Ülevaade Handy Heater

ntibiotic cpue coe up1 1 Handy Heater  arvamused, kommentaarid, hind, kust osta

Handy Heater on elektriküttel, mis võib kütta ruumi suurus kuni 23 ruutmeetrit. Tänu digitaalne taimer, temperatuuri kontroll ja sisseehitatud kaitse liigpinge eest seoses mis tahes vooluvõrku. Toode soe tuba ja säästa küttearveid.

Kaasaskantavad küttekehad ei ole uus mõiste, ja müüakse Kaubamajad või muu jaemüügi kauplustes, kus on lai valik suurused ja hinnakujunduse võimalusi. Sellised seadmed on populaarsed, sest küttesüsteemide palju maju või ei suuda toime tulla külm ja ei anna piisavalt soojust, või on ebaökonoomne lühiajaliseks kasutamiseks.

See seade on üsna väike ja on võimsust 350 vatti. Kuigi toode võib kütta tuba, mille pindala on 23 ruutmeetrit (suurus standard magamistuba), leitakse sobivam väikeste ruumide nagu vannituba, büroo asukoht kontoris. Samuti on mugav võtta reisi telkides, rongid, auto see seade on hädavajalik.

Handy Heater kiirgab sooja õhku, mis tunneb ja lõhnab nagu föön puhub õhku. Seadme vaikimisi on seatud 30 kraadi Celsiuse järgi, samal ajal kui kiirus on seatud kõrgele tasemele. Kasutaja saab reguleerida temperatuuri 15-33 kraadi Celsiuse ja määrata kiiruse kõrge või madal. On taimer, mis võimaldab seadistada seda 1-12 tundi.

READ  Spartagen + -opinions ja hind ,, kust osta,

ntioxidnt bnn berrie1 Handy Heater  arvamused, kommentaarid, hind, kust osta Tänu termostaat öösel, võid jätta seadme kartmata, et ta “haav” palju kilovatti elektrit.

Kompaktne ideaalne asukoht, terrassid, vannituba, hostelid, kämpingud, keldrites, garaažid, ja rohkem. Selle protsessi käigus jääb seadmest jahe.

Disain Handy Heater

Smart, uuenduslik disain tootja Handy Heater kuulutavad tema toode on kompaktne suurus, kuid samal ajal võimas tulemuslikkuse tänu soojustamine disaini Thermo-keraamika.

Disaini, nagu on öeldud, on välja pakutud reguleeritavad termostaadi temperatuuri kontrollimine. Air ringlusventilaator kahel kiirusel. Digitaalne näidik ja / off parandada kasutatavust.

Kasutusjuhend Handy Heater

kasti selle toote varjatud juhendamise, mis esitati suunised selle seadme töö.

 1. Paigaldada kütteseadme eelistatavalt seinale.
 2. Alati ühendage kütteseadet otse vooluvõrku. Ärge kasutage pikendusjuhet või toitejuhtme.
 3. Alates ahjust sooja õhu välja tuleb. Et vältida põletusi, ei lase paljakäsi olla lähedal lähedal töötab masin.
 4. Hoidke süttivaid esemeid, nagu mööbel, padjad, voodipesu, paberid, riided ja kardinad kaugusel mitte vähem kui meeter kas kerise küljel.
 5. See seade ei ole mõeldud kasutamiseks kohtades kõrge õhuniiskus.
 6. Ärge kunagi paigutage seadet kohta, kus see võib langeda vann või muud sarnased kohad.
 7. Sobivad üksnes sisekasutuseks.
 8. OL>

  Kust osta, kui palju Handy Heater?

  tavapoodides selline toode raske osta, ja siis spekulatiivse hinnaga (umbes 30-50 dollarit ühiku kohta). Võite säästa raha tellides toote poe.

  tellimiseks vajutage rohelist nuppu (asetseb allpool) ja täitke tagasiside vorm. Terve päeva võid ühendust poe ja täpsustada mõnda tellimuse üksikasjad.

  kohaletoimetamine toimub mitu posti teenused (saate valida mugavaim), ja võtab 2-5 päeva. Lunamaks.

Viive Kangro
About Viive Kangro 371 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.