MagnuFuel – arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?

MagnuFuel - arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?
MagnuFuel - arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?
[Total:    Average: /5]

Mitte väga ammu oli uudne valdkonnas auto tehnoloogia, mis vastavalt tootjate ja müüjate, võib vähendada kütusekulu. Seda nimetatakse MagnuFuel Et vältida ohvriks osta kasutu toode, on vaja lugeda kommentaare umbes selle eri Interneti ressursse.

Ökonoomne kütuse MagnuFuel: Ei või tõde

Erihind !!!. Kliki ja vaata !!!

Peaaegu iga juht tahab tarbitud kütuse vähem ja kaugus teekonda ei suurenenud, ja et mootori võimsus ei kuulu. Kas see on võimalik? Tootja ökonomaiseri MagnuFuel väidab, et see on võimalik.

eelisteks seadme MagnuFuel järgmised: H4>

  • Keskmiselt sõltuvalt marki ja mudelautod, kütusekulu väheneb 20% võrra.
  • Mootori osad on kaitstud madala kvaliteediga kütust.
  • Suurendab kasutusiga (MTBR) mootori masin.

Kuidas MagnuFuel

MagnuFuel on seadistatud nii, et paari neodüüm magneteid mis on MagnuFuel, mõjutab kütust. Veelgi enam, need magnetid moodustavad tugeva magnetvälja, mis lõhub ühikut süsivesinikkomponendid, milles kütus põleb kiiremini.

gricuture bur coe up1 MagnuFuel   arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt? Magnetväli lükkab molekulid peale, nii et neid hapnikuga küllastunud (O2) igast küljest ja kogu kütus põletuste ilma jäägi. See suurendab kokkuhoidu.

Vaidlustatud positiivseid ja negatiivseid kommentaare Ful Tasuta ​​H2>

On vale hinnangut postitatud tellimise konkurentide või omanikud bensiinijaamad, kuid on reaalne. Kaasa pea ja uurida, kuidas asjad töötavad tegelikult:

  1. Magnetic seadmed on tõesti võimalik purustada ühikut, molekulide aine. Ta kasutab põhimõtet tuumareaktori või LHC miniatuurne.
  2. Kütus sõidukite, olgu see bensiin või diisel on isolaator (aine, mis halvasti juhib elektrit). Juhi füüsik on välja arvutanud, et selleks, et ehitada, purustada ja juhtida molekulid peate ehitada tohutu magnet, umbes 15 korrust kõrgusega. Ja see magnet läbi lõhe molekulide, mis vajavad rohkem võimsust. Väikesed magnetid, millega saab mõjutada kütuse molekulide tõttu suhteliselt väike kaal bensiinimootoritega, mis läbib nendega.
  3. Ka eksperdid ütlevad, et elektromagnetväli võib mõjutada lisandid oleva kütuse. Seetõttu seadme MagnuFuel võib pikendada mootori tööiga.
READ  Ayur read pro erihind

videoklipi tõendatud, et seade on välja töötanud autofirma General Motors. Aga miks selline seadmeid nad ei seatud tootmisega oma autosid, see võiks olla, et tõsta hinnang auto müüki? Vastus on lihtne: sellised seadmed on keelatud USAs tõttu veidi suurendada CO2 heitkoguseid (kuid on versioon, et suuraktsionärid General Motors on samuti omanikud naftakompaniid – see ei ole kasumlik, et vähendada nafta tarbimine) .

Real läbivaatamise MagnuFuel H4>

ökonomaiseriga osteti spetsiaalselt eksperimenti. Paigaldati edukalt arvesse süsteemi masin. Operatsiooni käigus kuu aega hiljem oli kütusetarbimise vähenemine ligikaudu 25% (7 liitrit 5,5 liitrit 100 km).

kaubad eespool teavet me järeldada, et uue elektrooniliste seadmete ei jälitama, kui olete kindel, et ostad originaal seade. Kui need seadmed on tõesti töötas, oleks märkimisväärne pluss juhtidele ja vähem kütust müüjad.

tellige ainult originaal tooteid!

gricuture bur cooking1 MagnuFuel   arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?

Viive Kangro
About Viive Kangro 371 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.