Silane Guard – vedelik klaasi, arvamused, kommentaarid, hind, kust osta,

Silane Guard - vedelik klaasi, arvamused, kommentaarid, hind, kust osta,
Silane Guard - vedelik klaasi, arvamused, kommentaarid, hind, kust osta,
[Total:    Average: /5]

FONT>

sisaldub Silaanmodifitseeritud Willsoni Guard komponendid, mis põhinevad Milanovich polümeerid võivad kahjustada tervist.

Erihind !!!. Kliki ja vaata !!!

Kui te töötate kinni põhireeglid isiklik ohutus:

1. Ravi tuleb läbi viia välitingimustes või hästi ventileeritud kohas.
2. Kõik toimingud, milles rakendatakse täita ainult kaitsekindaid.
3. Ärge jätke Silaanmodifitseeritud Guard katmata nahal ja riided. Kui seda vältida ebaõnnestunud koheselt mõjutatud aladel sooja veega.

Üldised juhised Silaanmodifitseeritud Guard

Ärge avage ette! Kui lekke – kaotab oma omadused.

ppe bright coe up1 1 Silane Guard  vedelik klaasi, arvamused, kommentaarid, hind, kust osta, Ravi peaks olema vaid pind Kasutamiseks värvkatte.

Ärge kandke kompositsiooni klaasist, kroom, kummi tihendid, osades värvimata plastikust.

Kõik tööd on teostatud kasutades puhas nahk lapiga (mikrokiust).

Suletud pakendi hoida pimedas kohas temperatuuril kuni 40 ° C püstiasendis.

VAADELDA ajavahemike!

Spring / sügisel varjus (10 ° C ~ 20 ° C).

 • Polümerisatsioon kell on 10 minutit.
 • Time pühkida kuni 5 minutit.

ppe keybord brekft crey1 Silane Guard  vedelik klaasi, arvamused, kommentaarid, hind, kust osta, Suvi varjus (20 ° C ~ 35 ° C).

 • Polümerisatsioon ajal on üle 5 minutit.
 • Aeg pühkida – 3 minutit.

Mitte kasutada kuumade pindade ja otsese päikesekiirguse eest!

Winter päike (vähem kui 10 ° C).

 • Polümerisatsioon aega – 15 minutit.
 • Time pühkida 10 minutit.

Ärge madalatel temperatuuridel!

käsitseda CAR osades

 1. Uksed (külgpinna)
 2. Kate
 3. Katuse
 4. pagasiruumi ja auto tagaosa.

Tehnoloogia taotluse Silaanmodifitseeritud Guard

Pärast töötlemist tugevust kattekihi võimendub otsese päikesevalguse käes. Vedelik on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Alanemisel viaal koostise suhtes ei ole pikaajaliseks ladustamiseks.
Pärast ravi ei ole soovitatav pesta auto 1 nädal. Nädalas saate pesta auto isegi automaatse autopesula. Tulevikus minge autopesu.
Pärast ravi ei kasuta abrasiivseid Poola. Juhul, kasutades abrasiivse vaha on vaja uuesti taotleda Silaanmodifitseeritud Guard.
mõju ei ole võimalik saavutada, kui kuivada pikka aega ilma pühkida.

READ  GiperoForte hüpertensioon - arvamused, hind, kommentaarid ametlikku kodulehekülge
Erihind !!!. Kliki ja vaata !!!

Fotod / videod algne kogum SG

Ma tahan jagada isiklikku kogemust Jaapani vedelklaasil Silaanmodifitseeritud Guard. Töötlemise ajal keha salvestatud kaamera seisukorda värvkatte enne katte pealekandmiseks ja pärast hinnata tegelikku tõhusust toodet. Kõike tehti vastavalt juhistele (tulid komplektis).

Niisiis, nagu on soovitatud juhiseid, sõitis autopesu põhjalikult puhastada keha. On kasutanud teenust – eemaldamist keha bituumen ja tõrv. Minu auto ei ole vana (2 aastat), nii palju ettevalmistamisel ja esialgse sügava poleerimine ei ole vajalik. Kui teil on killustikuga, siis on vaja puhastada ja värvida.

Erihind !!!. Kliki ja vaata !!!

Pärast puhastamist jäänud masinaga üleöö, et anda sellele täiesti kuiv. Absoluutselt puhas ja täiesti kuiv pinna on kõige olulisem tingimus eduka kasutamise Jaapani poleerid.

ppe juice ppe beverge1 1 Silane Guard  vedelik klaasi, arvamused, kommentaarid, hind, kust osta, Järgmine päev ja teine ​​etapp! Ööl keha täiesti kuiv. I hoolikalt pühkida kergelt niiske mikrokiudriiet koheselt kuivata teise lapiga. Filmitud LPK. Nagu näete, keha on väike kriimustusi, väike kulumisjäljed, pleekinud värvi.

Processing korda kulutatud lähedal garaaž lageda taeva all, soe sügisilm tegi selle võimalikuks. Temperatuur on +10 kraadi, tuult, ei pilvi. käitlemine tänaval Sahara-null temperatuuridel ei soovitata tootja poolt. Em>

Esialgu eristab järjestust katmisega vendrid, uksed, kapoti, katuse (sellest jagatud kaheks osaks), pagasiruumi. Nüüd tuleb mängu silane klaasist valvur. Esiteks spreikompositsiooniga on põhjalikult raputanud mitu korda. Siis ühtlaselt ja pikisuunalised resolutsiooni kohaldada toote pinnale spetsiaalse käsna (tuli komplekti). Siis värvida koostise element, vaadates hoolikalt, et vältida lünki tekitatud tööriist visuaalselt näha keha. Vajutada või RUB ei ole vajalik.

Nagu selgus, raviks keha auto selles osas – ei saaks olla lihtsam! Seda levitatakse ja raspolirovyvayut lihtne. I olnud kogemusi kasutades vedelklaasil Glass Guard, see on palju raskem raspolirovyvayut.

READ  Sweet Shape - arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?

Peale töötlemist koosseisu kõik kehaosad ühes kihis, vahendit (kasutada mahuni 57 ml) olid umbes poole võrra.

Niisiis, kui kõik esinema täpsustatud tootja tehnoloogia, üks selline konteiner on piisavalt raviks keha kaks kihti. Kuid teise kihi võib peale kanda alles pärast vähemalt tund pärast esimest pühkida.

lihvitud ja saada peegel!
Siis ootas 10 minutit, rakendatud koostis on kuivanud ja hakkas pühkida.

Komplekt Jaapani katvuse lisada selle kõige erilisem mikrokiust. Raspolirovka läbi ilma survet kergelt. Töötanud kehaosade sama järjestus taotlemisel kompositsioonist.

Kogu taotlemise protsessi vedelik klaasi võttis mul umbes kaks tundi. Ta töötas aeglaselt, hoolikalt. Selle tulemuseks sõltumatu edasimüüja muljet mulle 100%! Masin on omandanud heleda välimuse, pinnatud nagu peegel.

Pildid enne ja pärast Silaanmodifitseeritud Guard

Kehtiv varem kriimustuste, kriimustuste mitte näha. Nad ei ole! Minu auto oli nagu uus. Eesmärgiks on saavutada keha minu auto on hästi kaitstud kriimustuste, ämblikuvõrgud, kriimustuste tahke mikrofilm.

Vastupidi video, Üritasin ka näidata saadud peegel efekti. Ja selliseid meeldivaid Sheen pärast 1 kiht Poola Silaanmodifitseeritud Guard!

I ka kata poolt videole eemaletõukavat kile. Hüdrofoobne omadusi ta on tõesti suur. Nagu soovitatud, auto pesemata nädalas. Selle aja jooksul tolmu keha sobi ühtlaselt, kuid vihma pesid teda puhas.

Lubage mul teile meenutada, et tootja ei ole soovitatav pesta auto pärast ravi vedelklaasil jooksul 1 nädala jooksul.
Film peab täielikult karastama, et kasutada auto pärast töötlemist, kuid ilma valamu!

Pärast kuus aktiivset töö masin pesta, tulemus on sama – ta vaatab ka fantastiline.
Bright värvi, kena Shine, ei kriimustusi, ei kulumisjäljed. Muda, vesi jms koheselt alustades voolavad. Nüüd on palju vähem tõenäoline, et minna autopesu, kui auto jääb puhas kauem.
Tulemus. See tõesti toimib suurepäraselt Jaapani toode, mis on säästnud auto ja rahakoti!

READ  Diet Duet - arvamused, hind, kust osta, originaal, või on seda väärt

Viive Kangro
About Viive Kangro 371 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.