Uniderm – arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?

Uniderm - arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?
Uniderm - arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?
[Total:    Average: /5]

Ilmselt igaüks vähemalt kord elus kohtumine nahahaigused. Enamasti kiire lahendus probleemidele, mis on seotud nahahaigused, arstid soovitavad kasutada narkootikume glükokortikosteroidse seeria.

Sellised ravimid hõlmavad ravimi Uniderm toodetud salvi või kreemina paikseks kasutamiseks erinevate kontsentratsioon toimeaine ja lisati kasutamiseks kahjustatud nahale.

Käesolevas artiklis me vaatleme, miks arstid määravad Uniderm, sealhulgas kasutusjuhised, analooge ja hind ravimi apteekides. Real ülevaated inimesed, kes on juba kasutatud Uniderm saate lugeda kommentaare.

Kompositsioon ja vorm väljastamisel

kreem välispidiseks kasutamiseks 0,1% Valge või peaaegu valge.

dut rt bet1 Uniderm  arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt? Kliinilis-farmakoloogilise grupp: kortikosteroidid paikseks kasutamiseks.

Mis kasutatakse of Uniderm?

Kasutamine raviks ravimi Uniderm soovitatakse puhul järgmisi haigusi:

 • dermatooside erinevate etioloogiate koos põletiku ja nahasügelus, mis on tundlikud ravile glükokortikosteroidse seerias.

Kreemi on mõeldud välispidiseks kasutamiseks – seda rakendatakse aladele nahale üks kord päevas. Ravi kestus määrab arst Wondermom: see sõltub reaktsiooni organismi ravimiga olemasolu või puudumist soovimatuid kõrvaltoimeid ja raskusest ravitoimet ravimi.

farmakoloogilise toimega

Glükokortikosteroide välispidiseks kasutamiseks. Pakub põletikuvastane, antipruriitiline ja antiexudative efekti.
Mometasoon (ja teiste GKS) indutseerib vabastamist valgud, mis pärsivad fosfolipaas A2 ja on tuntud nime all lipocortin, mis kontrollivad biosünteesi neist põletikumediaatoriteks nagu prostaglandiinide ja leukotrieenid pärssides vabanemisega nende ühise eellase, arahhidoonhappe.

Kasutusjuhend

Neile, kes kasutavad Uniderm, kasutusjuhendi ütleb seda kasutatakse välispidiselt.

 • õhuke kiht kreemi Uniderm rakendada kahjustatud nahale 1 kord / päev.

dut rchitecture beutifu1 Uniderm  arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt? Ravi kestus sõltub selle efektiivsust ja taluvust patsiendi poolt, esinemine ja raskusest kõrvaltoimeid.

vastunäidustused Uniderm

ravimi kasutamist sellistel juhtudel:

 • tuberkuloosi;
 • süüfilis;
 • rosaatsea;
 • suuümbruse dermatiit;
 • bakteriaalsete, viirus- (tekitaja Herpes simplex 1. ja 2. tüüpi Tuulerõuged) või seeninfektsioon naha;
 • Vaktsineerimisjärgselt ReAction s;
 • Lastele vanuses kuni 6 kuud;
 • raseduse (ravis kompleksne nahapiirkondadel, pikaajalist ravi);
 • laktatsiooni (kasutamiseks suurtes annustes või pikka aega);
 • ülitundlikkus ravimi.
READ  Skinny Stix - arvamused, hind, kust osta, apteek, see on seda väärt?

ettevaatusega ravimi tuleks kasutada näo ja voldid naha Rõhksideme ja kui kohaldada suurtele nahapiirkondadele ja / või pikaajalist ravi (eriti laste vanemad kui 6 kuud).

kõrvaltoimed Uniderm

Võimalikud kõrvaltoime s ravimisele:

 • Dermatoloogilise ReAction s: haruldane – ärrituse ja kuivuse, põletustunne, sügelus, follikuliidist, liigkarvasusega akne, hüpopigmentatsiooni, suuümbruse dermatiidi nahamatseratsioon, ühinemise sekundaarse infektsioone, naha atroofia, striiad, löövetest; Ainena 1% moodustumist sõlmekesed, mädavillid.
 • allergiline reaktsioon s: allergiline kontaktdermatiit.
 • muud: kui kreemi Uniderm pikka aega ja / või raviks suurte nahapiirkondadel või kasutamisega oklusioonsidemete, eriti lastel ja noorukitel võib tekkida kõrvaltoimed tüüpiline süsteemsed kortikosteroidid, sealhulgas neerupealiste puudulikkus ja Cushingi sündroomi.

Üleannustamise korral võib tekkida sümptomite Cushing. Ravi: tühistada ravimi vajaduse – tasakaalustada elektrolüütide tasakaalu. Siseste kasutamine: määrimist (lima või verehüübed) alates ninaõõnepõletik; taotluse peatatakse, spetsiifilist ravi ei ole vajalik.

Rasedus ja imetamine

ohutusest lehe koor Uniderm raseduse ja imetamise ajal ei ole uuritud.

Kortikosteroidid läbivad platsentaarbarjääri. Kui rasestumist vältida pikaajalist ravi ja kasutamine ravimi suuri annuseid seoses oht negatiivset mõju arengut lootel. Kortikosteroidid erituvad rinnapiima. Juhul kui on eeldatud kasutamist ravimi suuri annuseid ja / või pikemat aega, siis peaks rinnaga toitmine lõpetada.

hinnad

keskmine hind Uniderm kreemi apteekides ….

tingimused tarnimise apteekide

Ravim väljastatakse retsepti.

Viive Kangro
About Viive Kangro 371 Articles
Viive Kangro kohta võib öelda palju, kuid ennekõike on teada, et nad on ettekujutatavad ja hinnatud, loomulikult on nad ka täpsed, objektiivsed ja idealistid, kuid väiksemates annustes ja sageli rikuvad harjumused olla agoniseerivad. Kuid selle eelistav olemus on see, mis talle kõige paremini meeldib. Inimesed leiavad sageli ennast ja oma tajuvat olemust, eriti kui nad vajavad abi või toetust. Keegi ei ole täiuslik, ja Viive'il on ka palju vähem soovitavaid aspekte. Selle röövelliku iseloomu ja pettus tekitab palju kaebusi ja muudab selle vähemalt ebamugavaks. Õnneks tagab selle hindav laad, et see ei ole nii tihtipeale aset leidnud.